Výsledky 1. kola soutěže o licenci zdarma

Děkujeme za projevený zájem, celkem se nám seběhlo kolem 150 výsledků testu výkonnosti WinRARu na vašich PC. Většinou jste údaje vyplňovali správně, až na několik jedinců, co se do kolonky pro frekvenci v MHz pokoušeli zapsat údaj v GHz.

Náš formulář zde očekával celé číslo, takže případné desetiny se neuložily a řádek tím ztratil vypovídací hodnotu. Proto jsme taky tyto řádky nezařadili do slosování, ale v tabulce je zatím ponecháváme. Všech 12 autorů obešleme emailem se žádostí o upřesnění, ať mohou být aspoň v dalším slosování.

Neuvedený chipset, výrobce nebo kapacitu paměti v GB misto MB za důvod k vyřazení nepovažujeme, protože to nemá zásadní vliv na výsledek, ale příště to, prosím, vyplňujte poctivěji, ať ta tabulka k něčemu je.

Dále jsme před losováním zrušili záznamy, které byly evidentně duplicitní nebo oprava předchozího špatně zadaného výsledku. Ze zbylých 136 byli pomocí funkce RANDOM OpenOfficovského Calcu vylosování:

10 nickdo@*
57 Daniel Šerák
108 SKK1903@*

Vítěze obešleme emailem. Ostatní budou zařazeni do dalšího kola, ale jen s poloviční vahou proti těm, co doplní svoje výsledky ode dneška do dalšího slosování v polovině příštího měsíce.

Děkujeme účastníkům, že přispěli k získání představy o rychlosti komprese v závislosti na použité sestavě.

zpět