5.91

 1. Dialogy programu se nyní zobrazují ve středu okna WinRARu podobně, jako tomu bylo ve verzi 5.80, namísto zobrazení ve středu obrazovky, jako ve verzi 5.90.
 2. Při úpravě souboru v archivu pomocí externích programů zavádí WinRAR aktivní opatření k zabránění konfliktu s tímto externím editorem, jako například otevírání jeho dočasných souborů v době, kdy je tento editor ještě může používat.
 3. Položka "Verze pro extrakci" v dialogu s informacemi o archivu vyvolaném  z kontextové nabídky WIndows nyní zobrazuje rozšířené informace o ZIP  archivech a použitých šifrovacích algoritmech, jako např. LZMA či AES. Tyto informace byly již dříve dostupné v informačním dialogu v prostředí  WinRARu, chyběla však v dialogu z kontextové nabídky Průzkumníka Windows.
 4. WinRAR nyní rozpoznává a zobrazuje hostitelské operační systémy "MS DOS" a "Unix" v informacích o LZH archivech. V dřívějších verzích byl  hostitelský OS pro LZH archivy vždy zobrazován jako "Neznámý".
 5. Soubory vytvořené externím editorem a vyhovující masce v nastavení  "Nastavení/Prohlížeč/Ignorovat změny v extrahovaných souborech..."  nebudou nikdy přidány do archivu. V dřívějších verzích je WinRAR do  archivu přesto přidával, pokud zároveň byly změněny či vytvořeny jiné  soubory, které této masce nevyhovují.
 6. Byly opraveny následující chyby:
  1. u některých Unixových LZH archivů byly zobrazovány prázdné názvy souborů
  2. WinRAR nebyl schopen zpracovat 7Z archivy dělené na více než 999 částí
  3. zrušil-li uživatel dotaz Windows na zvýšení uživatelských práv po změně nastavení integrace WinRARu do Windows, zobrazoval WinRAR přesto nový stav tohoto nastavení, přestože integrace ve skutečnosti změněna nebyla
  4. při prvním startu nové instalace WinRARu bez přítomnosti předchozí verze se hlavní okno WinRARu mohlo otevřít s příliš malou velikostí
  5. WinRAR mohl přestat reagovat po modifikaci archivovaného souboru externím editorem ve Windows 10 verze 2004

zpět