5.21 - bugfix

  1.  Volby "Táhni a pusť v kontextové nabídce" v dialogu "Nastavení / Integrace / Položky kontextové nabídky" dovolují potlačit nabídky WinRARu po přetažení objektu pravým tlačítkem myši.
  2. Když je při instalaci WinRARu ve stejné složce, kde leží instalátor, umístěn, i soubor WINRAR.INI, po skončení instalace se tento soubor automaticky zkopíruje i do cílové složky, kam byl WinRAR instalován.
  3. Předchozí verze vytvářely díly vícedílných archivů zbytečně menší, než byl daný limit. Teď je ve většině případů velikost dílů přesná, jen výjimečně o málo menší.
  4. Opravené chyby:  

a) Při spuštění .EXE souboru přímo z archivu uloženého ve složce chráněné pomocí Windows UAC (user account control) někdy WinRAR zbytečně zobrazil dotaz systému UAC. Teď se pro soubory   z chráněného prostoru dotaz důsledně nezobrazuje.

b) Při rozbalování archivů ve formátu RAR a ZIP mohl WinRAR přepisovat jen soubory s příznakem "jen čtení". Teď je tato možnost i pro ostatní podporované archivní formáty.

c) Během konverze archivů mezi formáty i během přidávání záznamů pro obnovení dat se nyní spotřebovaný i zbývající čas zobrazuje korektně i v případě zpracování více souborů najednou.

zpět