RAR Features

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
08. November 2006 v 14:52:18
V1kt0r
Re: Chci předělat *.sfx
Tu vetu "...odpovidajici editor..." mam na svedomi ja, takze abych ji uvedl na pravou miru: proste jakykoliv editor, ktery Vam pro Vasi potrebu postaci. ResHack stale jeste funguje, pokud Vas Restorator umi neco podobneho, klidne ho pouzijte. Jelikoz SFX moduly uz nejakou dobu nejsou komprimovany (byvaly pakovany UPX), nemuze korektni editor ani na SFX modulu nic pokazit.

Samozrejme jeste zbyva cesta naeditovat .rc soubory, tedy zdrojovy tvar tech resourcu a prelozit a prilinkovat ho k puvodnimu SFX prislusnymi nastroji nejakeho vyvojoveho prostredi. Tak napriklad porad jeste probiha lokalizace ceskeho WinRARu. Prislusny skript muzu poskytnout, pracuje temer vyhradne s Borlandimi cmdline kompilatory. Vyjimecne jeste mohou volat Watcom C, ale myslim, ze ten uz nepouzivam nikde.

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.