RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
13. listopadu 2007
v1kt0r
Re: PROBLEM S EXTRAHOVANIM
Anon: pokud mate fat32 filesystemy a soubor v archivu je vetsi nez ony 4 GB, proste ho extrahovat nemuzete. Jednoduse takovy soubor na tom systemu nejde zapsat.
Jednou moznosti by bylo prevest alespon jeden filesystem s dostatkem mista na NTFS (to je stejne z vice hledisek lepsi), pricemz o zadna data neprijdete: Windows ma program "convert", ktery se vola "convert x: /fs:ntfs" (smesne, jak je nutne zadat parametr, ktery ma jen jednu jedinou povolenou hodnotu) a prevede FS behem chvile bez jakekoliv ztraty na NTFS.
Jinou moznosti by pak bylo pouzit nejaky program, ktery umozni vytvorit virtualni disk a je schopen jej rozdelit do vice fyzickych souboru. To je ale trochu oklika a sam ted nevim, jaky program doporucit. Trochu s kanonem na vrabce je: vzit VMWARE, ten umi svuj virtualni disk rozdelit do vice souboru, zadate tedy mene nez 4GB, v nem pak nainstaluete Windows XP, v nich pak rozbalite svuj soubor, zjistite, ze to je neco jineho nez jste potreboval, zrusite cely virtualni stroj... :-)
Ne, vazne, nejaky disk s NTFS je asi nejschudnejsi cesta.

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.