RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
12. January 2010 v 19:55:18
hape
Re: Verze WinRARu pro extrakci
Heslo je určitě správné. Y/Z se vněm ani nevyskytuje. Po přečtení některých příspěvků tady na fóru jsem zkusil spustit opravu archivu a třeba u šestidílného ve čtyřech dílech WinRAR nalezl záznam pro opravu a po zadání hesla je normálně opravil. Ve zbývajících dvou částech záznam neobjevil a opravu neprovedl. Jak se může stát že ten záznam chybí? U jednoho dvoudílného jsem se díval na informace o archivu a u prvního dílu je napsána u záznamu pro opravu dat jejich velikost v Bytech (a šel opravit), a u druhého dílu je napsáno pouze Ano a nejde opravit. Také je zajímavé že je druhý díl archivu v informacívh označen jako číslo 1, stejně jako první. U toho šestidílného archivu jsou dokonce tři části označovány jako číslo 3. Je to normální?

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.