RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
23. January 2010 v 22:54:22
V.Mlich
Re: obraz ISO
To nebylo 'nainstalovat' ale 'asociovat'. t.j. jestli se na akci 'Otevrit' ma i v pripade souboru s priponou .ISO spustit WinRAR.

Pripona .ISO se pouziva pro soubory obsahujici obraz celeho disku, t.j. soubory s adresarovou strukturou, takze taky vlastne archiv. A protoze struktura je verejne popsana a neni patentove chranena, WinRAR s takovymi soubory umi pracovat podobne, jako s jakymkoliv jinym archivem.

Zapinat tuto asociaci ma smysl tehdy, kdyz v pocitaci nemame zadny dalsi program pro praci se soubory .ISO, jinak se da predpokladat, ze takovy program dokaze vyuzit vsechny specialitky ISO formatu, kdezto WinRAR umi jen zakladni operace jako zobrazit obsah a vyjmout soubor.

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.