RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
07. February 2010 v 10:34:05
Alex
Re: Winrar nerozbaluje?
Tento samý problém jsem řešil skoro týden a vcelku ani nemohu říct, že jsem ho vyřešil leč objevil způsob jak data \"vydolovat\". Na úvod ti povím, že jsem od výměny ram pamětí, pevného disku, resetu biosu, upgrade biosu, reinstalaci Windows došel až k absolutně primitivnímu výsledku 1.) Stáhni si poslední verzi WinRaru 2.) Otevři v něm první part archívu, který chceš vybalit 3.) Použij volbu \"Extrahovat do\", vyskočí ti okno pro zadání cesty a nastavení předvoleb extrakce 4.) Vlevo dole v nabídce je menu \"Různé\" a první zatržítko \"Ponechat poškozené soubory\". Označ ho a spusť extrakci Sice to vyhazuje chybová hlášení, ale soubory se z 99% rozbalí a fungují! Prozatím jsem nic kloudnějšího nevybádal tak snad ti to pomůže

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.