RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
19. September 2010 v 13:10:43
ziki
Re: Archív rozdělený na DVD
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-s tyle-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagin ation:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi -language:#0400;}

Díky Bruno, taky jsem si myslel, že by to takto mohlo fungovat. Fotky a videa zaarchivuji WinRARem, bez komprimace a samozřejmě ne solid. Taky jsem si říkal, že data nebudu rozdělovat po velikosti DVD (myslím, že sobory větší než 2GB ani nejdou standardně vypálit a musí se volit nějaký UDF formát), ale po menších blocích a ještě tam přidám nějaké to procento pro opravu dat :-)

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.