RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
31. července 2011
Merlin
CRC součet při chybném hesle

Můžu se zeptat jak to funguje? Trošku mi to vrtá hlavou.

Stáhnul jsem DVD ISO rozdělené do čtyř partů, na internetu není nikde k mání, našel jsem ho jen na Ulozto ve formě zaheslovaných archivů a páč o něj hodně stojím, risknul jsem si to s tím, že vyzkouším nejpravděpodobnější hesla.

Moc zajímavé je, že některá hesla mi hodí CRC chybu okamžitě, ještě před stahováním, některá dojedou až k druhému, třetímu i čtvrtému partu a hodí CRC chybu až toho konkrétního souboru, ke kterému dojedou. Není to trošku zvláštní?

Při těch dictionary či brute-force atacích to funguje také tak, že některá hesla projedou skoro celé stahování, nežli se zjistí, že vlastně nesedí? Je tam nějaká souvislost? (jakože čím dál dojede, tím více se heslo blíží skutečnému, nebo tak něco?).

Předem převelice děkuji tomu, kdo dovede zodpovědět mé vlezlé a zvědavé otázky ;)

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.