RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
1. srpna 2011
Merlin
Re: CRC součet při chybném hesle

Díky za odpověď, to co popisuješ by mi přišlo naprosto logické, nebýt toho chování, které jsem popsal výše a které je naprostou realitou. Proto mi to vrtá hlavou a proto jsem se též zeptal.

Jedno velký .iso v archivu o čtyřech partech se při rozbalování chová pokaždé jinak, v závislosti na tom, jaké heslo použiji. Někdy skončí s CRC chybou již před rozbalováním, někdy až před druhým/třetím/čtvrtým partem ... a vždy nahlásí CRC error jenom právě toho partu, u kterého skončil. Ke všemu každé heslo končí vždy v daném konkrétním místě - tedy heslo A vždy skončí již před rozbalováním, heslo B při přechodu z partu1 na part2 a heslo C mezi partem3 a 4. Mno prostě záhada.

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.