RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
6. října 2013
Martin
Re: Nový překladatel
Ale to přece není vůbec žádná netrpělivost !!!

WinRar 5 byl uvolněn 3.9.2013 a třeba slovenský překlad byl k dispozici už 8.9.2013. Té práce na tom zase tak moc být nemůže, většina řetězců se proti verzi 4.20 nezměnila. Krom toho byly přes 4 měsíce k dispozici beta verze a překlady se mohly předpřipravovat.

Tvůj příspěvek je stejně hloupý jako ten od wr o naučení 10 slovíček. Pokud potřebuji vytvářet a distribuovat SFX archivy, tak potřebuji přeložené SFX moduly a nic mi nepomůže skutečnost, že v anglické verzi WinRar samozřejmě v pohodě ovládám.

Takže stojím zcela za Pavlem, protože na tu češtinu nečekám poprvé. Vždy jsme až mezi posledními a vždy se čeká velmi velmi dlouho. Tentokrát je to už ale přespříliš .....

Nového překladatele bychom opravdu potřebovali !

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.