RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
05. August 2014 v 00:11:41
J.Kocourek
Re: Instalátor pomocí SFX

Dobrý den,

mám u Vás zakoupenou licenci a používám WinRAR 5.01 (64-bitová, CZ) na PC s Windows 7.

Zhruba před měsícem začal můj antivir Avast označovat všechny moje vytvořené EXE SFX jako zavirované virem Win32:Evo-gen[Susp].

Chtěl jsem si dnes stáhnout novou verzi WinRaru 5.10 (64-bitová, CZ) přímo z webu rar.cz, ale před zahájením vlastního stažení souboru Avast označil soubor winrar-x64-510cz.exe (i wrar510cz.exe) jako zavirovaný Win32:Evo-gen[Susp]. Zajímavé je že se Avast nebrání stažení jakékoliv anglické verze WinRar, ale pouze české lokalizaci WinRar.

Podle mne se jedná pravděpodobně o "planý poplach", ale situace je nepříjemná protože se podobné chování může vyskytnout u mnoha uživatelů, kteří mají Avast a buď stahují CZ WinRar, nebo se u nich spustí balík EXE vytvořený českou lokalizací WinRar.

Prosím o vysvětlení nebo ideálně i opravení tohoto problému.

Děkuji J.KocourekČást napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.