RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
19. September 2014 v 11:16:23
v1kt0r
Re: Instalátor pomocí SFX
Dobrý den,
myslím, že to bude obyčejný planý poplach. Na aktuální verzi 5.11 nikdo nic nehlásí a u verze 5.10 je detekce 1/55 na mnou vytvořeném balíku x32 a 1/54 na x64 - vždy jen TrendMicro - ani Avast! ne. Na vydavatelem podepsané verzi téhož je detekce 3/55 - ale zase, Avast! mezi nimi není. Pravděpodobně si tedy už spravili databázi.
Jak verze 5.10, tak 5.11 byly vytvořeny na stejném počítači (antivirus Nod32), aniž by se na něm mezitím projevila virová katastrofa a proběhlo čištění :)


Jen malá poznámka: "únos tématu" není v diskuzích nic moc pěkného. Toto vlákno si založil někdo, kdo vytváří instalátor; na Váš dotaz by bývalo bylo lepší založit si nové téma. Tak by ho také snáze našli ti, kdo případně mají stejný problém.

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.