RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
29. August 2016 v 11:29:51
www.semtech.cz
Re: hlasí pořád chybu

At si tady říká co, kdo chce, chyba je ve verzi Windows 7, respektive v Service Pack tzv. (vynucování k přejití k Win 10 anebo linuxoví uživatelé podráždění Windowsem, Heking a já nevím co atd), toto jsou běžné úkony pokud je něco s PC špatně, ale v případě Download Windows a Install Service Windows je táto služba záměrně poškozována a to je jasné jak facka pokud nemáte legální Widle anebo cokoliv nelegálního od Microsoftu, tak věřte že oni dělají vše, proto, aby vám znepříjemnili  život tím, že vloží do Servis Packu virus, co se už sám postará o to, abyste měli poškozenou službu Download Windows Service a Install Service, pak máte zavirován PC sto%tně a jste Microsofťí pokusné myši a nemůžete si stěžovat na Microsoft v takovém případě, protože nemáte právo na ochranu a Microsoft je v pozici vás poškozovat a i kdyby byl legální Windows je to v Service Pack, ne v hardware, jak tu někdo tvrdí.. Hardware s tím nemá nic společného. Mám ten sám problém, protože mám na bazaru PC s nelegálním Windowsem, druhá věc je že vás může poškozovat váš Provider internetu, sere se vám do vaší sítě..  a za třetí ve své síti jsem to zkoušel u vice PC a výsledek na jedné IP adrese? Tentýž!.. Smiřte se s tím, že je to virus a je zakořeněn hluboko v jádru a nesmazatelně. Tady pomůže legální Windows anebo vyměnit narušený hardisk Microsoftími hekry.. Anebo pokud někdo umí formátovat MBR tak to může zkusit, přestože to nepomůže a při prvním připojení k internetu proti vaší vůli vám červy nalezou přímo do PC, jednoznačně a nad slunce jasné, že je vaše IP adresa v merku pokud je veřejná...

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.