RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
07. September 2016 v 09:41:41
Martin
Re: hlasí pořád chybu

semtech :

tvoje bláboly ani nelze rozumně komentovat. Jsou to stupidní výmysly hodně chorého mozku. Nebo sis předtím zahulil nějaký lepší "matroš"? Rozhodně však takové nesmysly do tohoto fóra vůbec nepatří a divím se, že je pan Mlich dávno nesmazal.

Wolfixx (ty se nauč česky!) a ostatní stejně hloupí nadávající :

Poškozený archiv je prostě POŠKOZENÝ !!!

Dříve bývalo běžné a i dnes se občas stane, že archivy jsou poškozené už na netu a i opakovaným stahováním dostanete stále stejný a stále poškozený archiv. Nemám nic proti 7-zipu, dokonce jej pravidelně používám. Není ale lepší než WinRar. Má sice ve většině případů výrazně lepší kompresní poměr (proto ho používám), ale je rozhodně pomalejší a hlavně velice chudý na další možnosti nastavení při kompresi i rozbalování. Takže z hlediska komprese sice lepší, ale jinak rozhodně mnohem horší než WinRar.

Při rozbalování poškozeného archivu nahlásí 7-zip chybu CRC stejně jako WinRar, ale uloží jej do cílové složky. WinRar jej standardně neuloží, což považuji za lepší, protože je to stejně vadný soubor. Ale ti z vás, kteří umějí číst, mohou WinRar donutit i k uložení chybného souboru. Stačí v dialogu před extrakcí zaškrtnout "Ponechat poškozené soubory".

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.