RAR Features

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
16. října 2017
V1kt0r
Re: návrhy k českému překladu pro pana překladatele

Dobrý den,

mockrát Vám děkuji za informaci o chybě v bodu 1, ta se mi bohužel opravdu vysmekla. Ve zdrojích jsem ji opravil - zde najdete prozatím apoň tímto způsobem aktualizovanou verzi souboru rarlng.dll (tu je třeba zkopírovat do instalační složky WinRARu): https://www.dropbox.com/s/27ygdhdkws75otq/rarlng.dll?dl=1

Co se terminologie týče - postupně ji aktualizuji a přibližuji aktuální oficiální terminologii Windows. Podobně je na tom výraz "menu" ve smyslu "nabídka", či "implicitní" v různých formách.
V případě zkopírování "úplných názvů"/"úplných cest" jsem také uvažoval o obou verzích a rozhodl se nakonec pro předloze věrnější "názvy".
=> Tento i další Vaše návrhy proberu se distributorem. Ještě jednou diky!

Téma nových funkcí a strategie stylu uživatelského rozhraní ("ribbony") je ale spíše otázka přímo na distributora (@rar.cz, ?).

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.