RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
08. June 2018 v 01:11:11
Martin
Re: Zobrazení datumu v archivu

Dotaz je sice stručnější než telegram, pochopil jsem jej takto:

Při archivaci zvolím uložení nejen data změny, ale i data vytvoření nebo posledního přístupu k archivovaným souborům. Toto hojně osobně využívám, ale archivy dále neprohlížím WinRarem. Hledal jsem jen chvilku, ale možnost zobrazení jiného data než poslední změny souboru jsem nikde ve WinRaru nenašel, asi to nejde.

Pro práci se soubory využívám souběžně Total Commander a Far manager. Každý z nich je v něčem perfektní a vysoce předčívá ostatní souborové manažery. Kombinace jejich služeb je k nezaplacení. A právě Far při zvoleném detailním zobrazení ukazuje všechna data souborů a to i v archivu (používám pro práci s archivy plugin ArcLite). Také při otevření RAR archivu programem "7-zip" jsou všechna data (poslední změny, vytvoření a přístupu) standardně zobrazena. Přitom je 7-zip neumí uložit!

Dej prosím vědět, zda jsem dotaz správně pochopil a odpověď pomohla. Díky. Martin

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.