RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
16. July 2018 v 09:09:09
Martin
Re: Bod 5. licence

Ahoj Karle, s rozhořčením se plně ztotožňuji. Taky mě strašně štvou veškeré modifikace, ketré jsou právě především na neseriózních serverech typu "stahuj", "slunecnice" apod. Všem proto vždy doporučuji, aby jakýkoliv software stahovali pouze ze stránek výrobce. Ti solidnější mívají u odkazů ke stažení i MD5 nebo SHA součty a je tedy jistota, že soubory jsou neporušené.

Nemohu ale souhlasit s tvrzením, že porušují bod 5 licence. Při vydání verze 4.20 (již před šesti lety) byly přepracovány licenční podmínky a od té doby je to bod 3 licence. Asi jsi někde opisoval a nezkontroloval si to. Už v době příspěvku Petra na diskuzi Slunečnice (https://www.slunecnice.cz/sw/winrar/diskuse/52388) to byl dávno bod 3 a on také uvádí 5. Zřejmě tuto stížnost opisujete pořád dokola jeden od druhého.

Prosím všechny, aby software stahovali jen ze stránek výrobců.

Nikdy ne od těchto zmetků !

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.