RAR Features

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
5. července 2021
Ľubomír Mlích
Re: Pozastavení extrakce při chybějícím partu

ER si není jistý, jestli ostatní unixoví uživatelé RARu budou spokojení, když se jim začne objevovat dotaz "vložte další disk" i při rozbalování vícedílného archivu na neodpojitelném disku. Používání konzole a GUI se od sebe liší.

Pokud budeme uvažovat o chování s přepínačem -vp, dotali jsme od uživatele žádost, aby tam dotaz na vložení dalšího dílu byl, i když je díl přítomen. Potřeboval to, protože rozbaloval díly ve stejnou dobu, kdy je stahoval a nechtěl, aby RAR začal rozbalovat částečně stažený archiv,

Ptal jsem se, jestli by bylo možné implementovat jiný parametr, pomocí kterého by bylo dosažitelné vámi požadované chování a dám vědět až přijde odpověď. Předpokládám, že nad tím bude uvažovat, když se ozve ještě někdo další, kdo by to potřeboval.
 

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.