RAR Features

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
12. October 2006 v 14:08:06
v1kt0r
Re: Jak s WinRARem na tvorbu patche?
WinRAR umi pri rozbalovani automaticky prejmenovat duplicitni soubory, to ale vzdy prejmenovava ten novy, ne ten puvodni, a pojmenovava ho automaticky - jmeno se neda nastavit.
Proto mne ted momentalne nenapada nic jineho nez obezlicka - pokud to delas na systemu s aspon trochu pouzitelnym shellem (u Windows tedy NT+), umim si predstavit rozpakovani archivu do podadresare s vygenerovanym jmenem, pote cyklus pres obsah tohoto noveho adresare a pro kazdy soubor testovat, zda existuje o uroven vys; pokud ano, rozdelit si jmeno na jmeno+prip., modifikovat, prejmenovat a novy soubor presunout nahoru. Sice to nezni moc hezky, ale i s CMD.exe to musi jit. Sam jsem v nem psal i slozitejsi zalohovaci davky (za vydatne pomoci parametru raru :-) ).

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.