Podpora :: RAR Support

2008-03-29 12:49:09
Frankie
Přerušení komprimace bez ztraty archivu
Dobrý den, zajímalo by mne, jestli jde nějak přerušit komprimování, aniž bych přišel o vytvářený archiv. Když zmáčknu tlačítko zrušit, tak se archiv automaticky smaže. Pokud by rozpracovaný archiv zůstal nesmazaný, tak komprimaci můžu příště dokončit aktualizací a nemusel bych komprimovat znovu zbytečně několik hodin.
2008-04-03 11:06:26
v1kt0r
Re: Přerušení komprimace bez ztraty archivu
Nehotovy archiv je, aspon v pripade RARu, nepouzitelny. Archiv neobsahuje jen komprimovana data, ale ruzne kontrolni soucty, ktere vyzaduji, aby zdrojovy soubor byl zpracovan cely. Pokud WinRAR nema soubor zpracovan cely, nemuze tyto soucty vytvorit a tedy ani ulozit archiv, neb by nemel zadnou zaruku, ze jiz ulozena data jsou v poradku (to zajistuji prave tyto kontrolni soucty).
Jedine, co by mozna smysl davalo, by bylo preruseni operace po dokonceni zpracovani aktualniho souboru. Myslel jste treba zrovna toto? Tedy ze RAR spustime s prikazem ke zpakovani souboru a-d, po b prerusime a priste pribalime c a d. To by v principu asi slo, ale uprimne, u kazde funkce je treba se zamyslet nad tim, zda z ni plynouci vyhoda nekdy vyvazi naklady na jeji implementaci. Kolik uzivatelu vyuzije moznost kompresi prerusit a priste dodelat...? Nestaci jiz ted dostupna moznost kompresi "pozastavit", napr. kdyz zrovna kratkodobe potrebuji vykon na neco jineho?