Podpora :: RAR Features

2009-08-29 14:55:22
Petr
vynechat při existujícím souboru
Stalo se mi že se mi extrakce předčasně ukončilo z důvodu nedostatku místa na disku. To, že se vás winrar ani nezeptá na to jestli to nechcete zkusit znovu beru jako drzost, nicméně udělal jsem si na disku místo a chtěl jsem extrakci opakovat. Když jsem v nastavení zatrhl, že chci aby se existující soubory vynechávaly, winrar je přesto pokaždé extrahoval, jen je nepřepisoval což považuji za hrubý nedostatek. Díky těmto problémům extrahuji 2,5 Gb 7z soubor už 3 hodiny neúspěšně.
2009-09-12 17:48:15
v1kt0r
Re: vynechat při existujícím souboru
Pokud se jednalo o solid archiv, musi WinRAR zpracovat i soubory, ktere jsou v archivu pred temi, ktere chces extrahovat. To vyplyva z povahy solid archivu. Pokud to solid archiv nebyl, nemel by WinRAR predchozi soubory zpracovavat (a uz vubec ne extrahovat - podle toho ovsem, co tim rozumis).

Pri nedostatku mista na cilovek disku WinRAR hlasi "Bla bla, mozna je plny disk, ... Opakovat/Zrusit", coz mne osobne prijde celkem fer. Treba je to jinak pri volani z prikazoveho radku...? Nebo programem rar.exe?


Autorovi zdejsiho fora: je skoda, ze editacni pole je zjevne kresleno skriptem a kdyz pul hodiny pisu text a pak omylem na klavesnici stisknu "zpet"a pak zase zpatky dopredu, je text v haji.