Podpora :: RAR Support

2016-08-29 11:29:51
www.semtech.cz
Re: hlasí pořád chybu

At si tady říká co, kdo chce, chyba je ve verzi Windows 7, respektive v Service Pack tzv. (vynucování k přejití k Win 10 anebo linuxoví uživatelé podráždění Windowsem, Heking a já nevím co atd), toto jsou běžné úkony pokud je něco s PC špatně, ale v případě Download Windows a Install Service Windows je táto služba záměrně poškozována a to je jasné jak facka pokud nemáte legální Widle anebo cokoliv nelegálního od Microsoftu, tak věřte že oni dělají vše, proto, aby vám znepříjemnili  život tím, že vloží do Servis Packu virus, co se už sám postará o to, abyste měli poškozenou službu Download Windows Service a Install Service, pak máte zavirován PC sto%tně a jste Microsofťí pokusné myši a nemůžete si stěžovat na Microsoft v takovém případě, protože nemáte právo na ochranu a Microsoft je v pozici vás poškozovat a i kdyby byl legální Windows je to v Service Pack, ne v hardware, jak tu někdo tvrdí.. Hardware s tím nemá nic společného. Mám ten sám problém, protože mám na bazaru PC s nelegálním Windowsem, druhá věc je že vás může poškozovat váš Provider internetu, sere se vám do vaší sítě..  a za třetí ve své síti jsem to zkoušel u vice PC a výsledek na jedné IP adrese? Tentýž!.. Smiřte se s tím, že je to virus a je zakořeněn hluboko v jádru a nesmazatelně. Tady pomůže legální Windows anebo vyměnit narušený hardisk Microsoftími hekry.. Anebo pokud někdo umí formátovat MBR tak to může zkusit, přestože to nepomůže a při prvním připojení k internetu proti vaší vůli vám červy nalezou přímo do PC, jednoznačně a nad slunce jasné, že je vaše IP adresa v merku pokud je veřejná...

2016-09-06 02:30:17
Wolfixx
Re: hlasí pořád chybu

Ten samí problém. 7zip si stím poradil rozžvejkal to jakonic a ještě rychlejš než WinRAR.

2016-09-07 09:41:41
Martin
Re: hlasí pořád chybu

semtech :

tvoje bláboly ani nelze rozumně komentovat. Jsou to stupidní výmysly hodně chorého mozku. Nebo sis předtím zahulil nějaký lepší "matroš"? Rozhodně však takové nesmysly do tohoto fóra vůbec nepatří a divím se, že je pan Mlich dávno nesmazal.

Wolfixx (ty se nauč česky!) a ostatní stejně hloupí nadávající :

Poškozený archiv je prostě POŠKOZENÝ !!!

Dříve bývalo běžné a i dnes se občas stane, že archivy jsou poškozené už na netu a i opakovaným stahováním dostanete stále stejný a stále poškozený archiv. Nemám nic proti 7-zipu, dokonce jej pravidelně používám. Není ale lepší než WinRar. Má sice ve většině případů výrazně lepší kompresní poměr (proto ho používám), ale je rozhodně pomalejší a hlavně velice chudý na další možnosti nastavení při kompresi i rozbalování. Takže z hlediska komprese sice lepší, ale jinak rozhodně mnohem horší než WinRar.

Při rozbalování poškozeného archivu nahlásí 7-zip chybu CRC stejně jako WinRar, ale uloží jej do cílové složky. WinRar jej standardně neuloží, což považuji za lepší, protože je to stejně vadný soubor. Ale ti z vás, kteří umějí číst, mohou WinRar donutit i k uložení chybného souboru. Stačí v dialogu před extrakcí zaškrtnout "Ponechat poškozené soubory".

2017-08-06 03:30:10
iRapshowcz
Re: hlasí pořád chybu I/O

Já mám podobný problém, pořád mi to hlásí chybu I/O. Zvláštní, nechápu co může mít společného extrahování souborů s I/O. Chlapi pokud vám to pořád píše nesmysli zkuste 7zip. U toho mi to jde v pohodě, fakt divný..

2017-08-07 03:22:17
Martin
Re: hlasí pořád chybu chorého mozku iRapshowcz

Já mám taky podobný problém, pořád do tohoto vlákna přispívají hlupáci, kteří své neznalosti a neschopnosti svalují na něco jiného, problematice rozumí jako koza petrželi a přesto rádoby "radí" ostatním nesmysly.

Když pominu to otřesné prznění češtiny (chybějící interpunkce, i/y, ...), tak žasnu nad výplody asi velmi chorého mozku. Jak si představuješ extrahovat soubor bez I/O ???

A nevnucuj tady 7-zip jako už několik idiotů před tebou. Nic proti němu nemám a používám ho, ale WinRar je lepší!!! Už jsem to tady vysvětloval minule debilku! Tak se nauč číst a zkus prvně přemýšlet, než se ztrapníš dalším stupidním příspěvkem!

2018-03-06 09:23:26
Anonymous
Re: hlasí pořád chybu chorého mozku iRapshowcz

Jsi fakt dobrej moc mi tvá rada pomohla. Díky za tvůj přínos

2018-03-11 23:23:56
Petr
Re: hlasí pořád chybu chorého mozku iRapshowcz

Zato ty jsi asi BLB, když bezdůvodně reaguješ hloupým příspěvkem a urážíš zbytečně Martina. Vždyť on jenom jasně vysvětlil, že vadný archiv je vadný. K tomu není co dodat a jak pomoci. A že se mu nelíbí hloupé a neopodstatněné výpady vůči WinRaru tak to jenom schvaluji.

Konockonců nejsi první. V tomto vláknu je od debilků příspěvků habaděj. Ti hloupější jako ty se ani neumějí podepsat.

A co tvůj přínos ubožáku ...