Podpora :: RAR Support

2013-09-04 08:47:40
Culinka
Cílová cesta pro extrakci.
Potřebuji poradit s cestou extrakce při vytváření SFX. Chci,aby se extrahoval v aktuální složce. Při vytváření archivu jsou ale možnosti volby nedostupné (zašedlé) a je označeno v Program Files.
Můžete mi poradit?
Děkuji
2013-09-09 14:01:58
Culinka
Re: Cílová cesta pro extrakci.
Odpovím si sama.
Do příkazové řádky "Cesta pro rozbalení" napíšu SET a ejhle volba v aktuální složce je uvolněna.
2013-11-25 19:11:09
Edmi
Re: Cílová cesta pro extrakci.

Hezke ze si odpovidas sama, ale pro toto nastaveni vytvoreni SFX je jedna volba ze tri.

Na dialogovem okne "Jména a parametry archivu" najedes na zalozku "Pokročilé" (je treba na zalozce "Obecné" nejprve zaskrtnout "Vytvořit samorozbalovací (SFX) archiv) po te dat tlacitko "Nastavení SFX" a na zalozce "Obecné" zadat do pole "jmeno slozky do ktere se ma extrahovat obsah" nasledne nize vybrat "Vytvořit v aktuální složce" a extrahuje se do tebou zadaneho jmena slozky, pokud chces soubory extrahovat do slozky kde se nachazi archiv tak zadej do toho pole "." tecku ta ukazuje v systemu ze je zadana aktualni slozka ve kterem byl archiv spusten.

Jeho nevyhoda je ta ze kdyz archiv je spusten prez prikazovy radek "cmd.exe" tak se extrahuje do adresare ktery je pouzivan tim prikazovym radkem a zmeni se pomoci "cd /D adresa".

Snad ti to ulehci praci ze SFX archivy. Koukam ze tu lidi moc ochotni nejsou nebo jsou neznali, ja jsem zde prisel omrknout tu slavnou cestinu ktera trvala nejdele ze vsech. :D I kdyz ja ji mam uz snad od zari :D