Podpora :: RAR Support

2013-11-13 21:05:53
v1kt0r
Re: čeština
Dobrý den,

se zpožděním se přece jen hlásím a omlouvám Vám všem, kdo jste na překlad, tentokrát opravdu velmi dlouho, čekali.
Bohužel se u této verze sešlo několik nemilých okolností - naplánované cesty těsně po neočekávaném release, pracovní povinnosti, rodina - a spolu s tentokrát neobvykle velkým objemem změn v nápovědě z toho nakonec vyšlo takto velké zdržení. A kvalita samozřejmě utrpět neměla.

Pokusím se to u budoucích verzí napravit a zlepšit i informovanost v průběhu překladu :)

Ještě jednou se omlouvám a děkuji za podporu,
Viktor
2013-11-18 16:39:16
Daniel
Re: čeština

co se mě týče nevadí, jen ta informovanost kolísala. doufám že také tak ty mé příspěvky taky tak vyzněli ;)

 

Damned: Možná by nebylo od věci si nějakej překlad zkusit...

to bylo na mě ? jestli jo tak si to pořádně přečti, mě nevadí zdržení ale info.

2013-11-25 18:41:14
Edmi
Re: čeština

Hojte dovolte abych se zasmal, sice delsi dobu jsem nebyl v teto diskuzi, ale srandovni poctenicko kdyz vidim jak resite unicode a windows 1250, ja i kdyz mily prekladatel prelozil winrar tak stale pouzivam svoji verzi a zadny textace jak nekde z pralesa, ale klasicky nastroje v knihovne a jeste neco kdyz ja jsem zkousel tu slovenskou verzi tak tam zadne poslovenstene SFX moduly nebyly to jsem si taky delal sam, jeste jedna vec proc prekladatel do knihovny rve zrojak kdyz tam je uplne tuplem k nicemu?

Knihovna potrebuje spravnou strukturaci a presneji mit poznamenanou velikost pameti ktera je treba pro nacteni aby dany soubor fungoval nikoliv zdrojovy kod ktery vubec WinRAR nepotrebuje pro lokalizaci napr Rustina jazyk ktery je treba unicode tak musel byt v knihovne vytvoren a tak jsem se podival jestli to maji stejne jako ja nebo nikoliv a schodli jsme se :D

Me na cestinu stacili nejake ty nastroje a vedet jak si napsat zacatek souboru aplikace Windows :D Cele to trvalo asi tyden protoze jsem porad neco upravoval atd. a hlavne jsem zkousel si zpracovavat cestinu i slovenstinu soucasne (slovenstinu upravit a dat tez do knihovny)

2013-11-26 14:13:29
v1kt0r
Re: čeština
Struktura knihovny rarlng.dll není věcí překladatele - tu ze zdrojových souborů dle makefile vytváří kompilátor. Bližší informace naleznete v souboru rarlng.rar v sekci Extras na mezinárodních stránkách.
Pokud máte návrhy, jak lze DLL knihovnu strukturovat jednodušeji, ozvěte se autorovi či správci WinRARu.
2013-11-26 20:54:20
Kulifant
Re: čeština
Edmi, vypadají ty tvé turbopřeklady podobně, jako "metodyka" a "jednodužší" v tvých příspěvcích tady?
Určitě ti neuniklo, že základem překladu je kvalitní překlad a ne inženýrský výkon při vlastní (zcela zbytečné) binární konstrukci DLL...