Podpora :: RAR a FAR stránky

2013-12-13 15:38:15
Rash
Problém s kontrolou příspěvků

Pokud napíšu příspěvek a náhodou se mi tam vyskytne nepovolený výraz (např.  c_895.n l s (bez mezer) - nevím, co je na tom nevhodného), pak se objeví po odeslání stránka:

Zpráva obsahuje obsahuje zakázané výrazy, prosím zkuste zprávu přeformulovat. V případě, že problém přetrvává kontaktujte nás prosím emailem

Zakázané výrazy jsou někde v této části textu: 
výraz (např.  c_895.n l s

Zásadní problém je v tom, že se nedostanu zpět na příspěvek, takže můžu psát znova celý, pokud si tedy neumím zachytit post informaci z prohlížeče po refresh, ale to asi každý není běžně schopen.

Možná by se objevovalo více příspěvků, protože já jsem již takto několik vzdal...

EDIT: Při opravě příspěvku to funguje malinko lépe, lze se vrátit pomocí Back a původní text příspěvku (ale bez oprav) je zachován.

2013-12-22 10:13:28
Jozef Mlich
Re: Problém s kontrolou příspěvků
V tomto pripade se to chytilo na pravidlo snazici se odfiltrovat odkazy na nizozemske domeny "(tecka)nl".

Databaze obsahuje momentalne skoro 1000 rucne (poloautomaticky) vyrobenych pravidel. Za nefunkcnost se omlouvam. Snazime se zabranit zaplave spamu a soucasne nechceme nutit uzivatele k registraci, pripadne prihlasovani pres sluzby tretich stran jako napriklad facebook. Spameri bohuzel vyuzivaji napriklad odkazy pres google, apod.
2014-02-07 13:43:11
Viliam Mlich
Re: Problém s kontrolou příspěvků
Když za každou tečku dáte mezeru, odkaz sice přestane být klikací, ale kontrola pak skoro určitě přejde.
BTW já před jakýmkoliv odesíláním příspěvku kamkoliv celý text označím a vložím do schránky. Ale podíváme se na to, jak po zamítnutí příspěvku filtrem vrátit text k editaci, dík za připomínku.