Podpora :: RAR Features

2019-11-26 00:00:00
Martin
Chyba na straně aktuality

Původně jsem chtěl psát o tom, proč je dávno na webu rarlab.com česká beta 4 a tady, ač to kontroluji denně, stále odkaz chybí i když instalátory na www.rar.cz/files jsou celou dobu umístěné.

Netuším tedy, od kdy tu ty odkazy jsou, ještě při dopolední kontrole jsem je neviděl, ale všiml si jich až teď náhodou. To ale neznamená, že zde nejsou už déle, jen jsou jaksi těžko postřehnutelné! Jsou to aktuality, tak kouknu nahoru a vidím hlášku o beta 4 EN, kterou jsem již několikrát viděl a jdu zase jinam.

Ale česká beta 4 je dobře schovaná pod českou betou 3 a obě mají stejné datum, přestože čtyřka je přesně o měsíc mladší.

Takže prosím o opravu a hlavně do budoucna o více pozornosti. Nutně potřebuji až bude finální verze zachytit tu první správnou od pana Kabeláče, než do toho stihne zase vrtat Pat a Mat na centrále. Beta 4 je zatím nedotčená (digitálně podepsaná instalačka i v ní se nacházející rarlng.dll). Beta 3 je už zmrzačená, digitální podpis instalačky chybí, i když na původní byl. Prostě potřebuji předejít zmatkům, na které jsem si stěžoval už dříve (https://www.rar.cz/forum_messages.php?tid=877).

Závěrem chci poděkovat panu Kabeláči, že nám překládá i ty beta verze, když se ta 5.80 rodí tak nějak pomalu.

 

Děkuji. Martin

2019-11-26 18:42:25
Vkt0r
Re: Chyba na straně aktuality

Dobrý večer,

to datum u novinky jsem zoslil já sám - příspěvek jsem vytvořil jako kopii jiného a evidentně nepostřehl, že datum vytvoření příspěvku - editovatelná to položka - se přeneslo z původního a je použito právě pro jejich řazení :)

Omlouvám se - a příspevek jsem aktualizoval, takže nyní visí pěkně nahoře...

Zdravím
Viktor

2019-12-11 20:16:34
Ľubomír Mlích
Re: Chyba na straně aktuality

Martine, už :-)