RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
15. září 2016
V. Mlich
Re: Testování částí děleného archivu při komprimaci

Autor říká, že důvodů, proč se to dělá najednou nakonec je několik. Předně je nejčastější případ, že žádná chyba nenastala, a pro tento případ je potřeba celý proces optimalizovat. Výhodou sekvenčního postupu vpřed je, že u disků, kde se ještě mechanicky přemisťuje hlava, by návraty zpět znatelně zpomalily celý proces. Případně by čtení těsně po zápisu mohl systém "optimalizovat" tak, že ke kontrole vrátí data z cache, čím je celá funkce, jejíž cílem je ověřit, co se na disk skutečně zapsalo, zabita. Další zpomalení by způsobila zvýšená spotřeba paměti, kdy kompresní i dekompresní rutiny musí být současně dostupné, když se často střídají. Proto autor zvolil přesně tohle řešení.

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.