RAR Support

Odesílatel
Předmět

Varování: Zpráva, na kterou reagujete, je starší než 6 měsíců.

Původní zpráva
29. June 2018 v 11:11:11
Martin
Re: Chrome blokuje Winrar 5.60 x64

Neblokuje to Chrome, ale obecně Win10. Mně to dělá totéž pod Firefoxem. A také IE před stažením varuje. Nelíbí se ani 32 bitová ani 64 bitová verze, ale jen z www.rar.cz ! Při stahování z originálních stránek https://www.rarlab.com/ to žádný problém nedělá a stažené soubory z obou zdrojů jsou identické a s platným digitálním podpisem. S největší pravděpodobností je to způsobeno jen tím, že originální stránky jsou na rozdíl od těchto zabezpečené. Stejný problém je totiž i se stažením posledních lokalizovaných verzí. Z rar.cz se to brání a z rarlab.com je to OK.

Odkaz na VirusTotal je nefunkční, ale není to chybou Kamila. Něco je špatně na straně https://www.virustotal.com/, prověření proběhne v pořádku a soubory jsou čisté. Funkční odkaz ale nejde vytvořit.

Každopádně jsou soubory bezpečné A VEŠKERÉ OBAVY LICHÉ !

Část napsaného textu můžete označit a některým z tlačítek na spodní části okna nastavit jako tučný, kurzívu, podtržený nebo aktivní (hypertextový odkaz).
Klávesa Enter uzavírá paragraf, což se projeví jako prázdný řádek. Jednoduché odřádkování dosáhnete kombinací Shift-Enter. Jinak se text při zobrazení ve fóru zalamuje podle šířky okna.